Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2018 19:36
Forza Horizon 4 na E3 2018. Microsoft potwierdza
3366V

Forza Horizon 4 na E3 2018. Microsoft potwierdza

Bez wielkiego zaskoczenia. Na tegorocznej imprezie w Los Angeles będziemy świadkami prezentacji nowej odsłony serii Forza Horizon 4. Informację potwierdził przedstawiciel hiszpańskiego oddziału Microsoftu.

Seria Forza jest wielką wizytówką Microsoftu, więc możemy się spodziewać, że Amerykanie będą w kolejnych latach oferować graczom następne odsłony serii. Według wszystkich plotek w tym roku sprawdzimy czwarty festiwal.

Forza Horizon 4 to pewniak. Brazylijczycy ocenili grę

Czy dla kogokolwiek będzie zaskoczenie prezentacja nowej odsłony serii Forza na tegorocznym E3? Pewnie nie, bo w zasadzie od kilku lat systematycznie możemy spoglądać na zwiastuny, czy też nawet rozgrywkę kolejnych odsłon w Los Angeles.

W sprawie wypowiedziała się Fernanda Delgado – szefowa Xbox Hiszpania i Portugalia – który podczas rozmowy z dziennikarzem Gamereactor wspomniała o cyklicznym publikowaniu kolejnych odsłon serii:

„Premiery kolejnych części Forzy są cykliczne i jeśli jesteś fanem Forzy, wiesz doskonale jak to wygląda. Pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, gdzie zostanie umiejscowiona następna Forza Horizon i o tym opowiemy w późniejszym czasie na E3.”

Aktualnie wśród plotek przeważają dwie opcje – Japonia oraz Norwegia. Obie wydają się naprawdę ciekawe, jednak szczerze chciałbym sprawdzić kilka ładnych miejscówek właśnie w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Źródło: https://www.gamereactor.es/noticias/487563/Xbox%20confirma%20Forza%20Horizon%204%20para%20el%20E3/

Tagi: forza horizon 4 playground games