Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.05.2018 10:21
GTA Online z kolejnym dużym dodatkiem. Kluby nocne wg informatora
4242V

GTA Online z kolejnym dużym dodatkiem. Kluby nocne wg informatora

GTA Online rozwija się cały czas w dużym tempie. Ostatnio otrzymaliśmy nowy tryb zabawy, inspirowany Battle Royale. Niedługo natomiast Rockstar ma nam zapewnić kolejne większe gratisowe rozszerzenie, w konwencji biznesowej.

Jeśli podobało się wam prowadzenie "przedsiębiorstw" związanych z kontrabandą czy z gangami motocyklowymi, to nadciągający dodatek też powinien zostać przez was ciepło przyjęty. Wg sprawdzonego już kilkukrotnie informatora, znanego pod pseudonimem Yan2295, Rockstar kończy obecnie pracę nad dużym rozszerzeniem do GTA Online, w którym tematem przewodnim będzie prowadzenie nocnych klubów.

Zapadnia inspirowana Battle Royale w GTA Online

W rzeczonym dodatku - tak jak w rozszerzeniach Bikers, Bunkers czy Hangars, zadaniem gracza będzie kupowanie, rozwijanie i zarządzanie siecią nocnych klubów. Wszystko oczywiście po to, by czerpać z tych przybytków jak największe korzyści finansowe.

Dodatek ma być tradycyjnie dla GTA Online gratisowy a premiery należy spodziewać się w czerwcu 2018 r.

O możliwość zarządzania klubami nocnymi w GTA Online fani proszą od dawna, więc ten przeciek wydaje się bardzo prawdopodobny. Z pewnością w tym roku czeka na nas w GTA Online jeszcze wiele świeżych elementów. Take-Two tylko w 2018 r. fiskalnym zarobiło na samych mikrotransakcjach prawie 800 milionów dolarów, więc gra jest zdecydowanie warta świeczki.

Źródło: https://www.gtaboom.com/nightclubs-rumored-for-next-gta-online-dlc/

Tagi: gta 5 gta online gta v rockstar Rockstar North