Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.05.2018 12:39
GTA Online z nowym trybem zabawy. Zapadnia zainspirowana Battle Royale
925V

GTA Online z nowym trybem zabawy. Zapadnia zainspirowana Battle Royale

Skasowaliście milion dolarów za prozaiczne logowanie się do serwerów GTA Online w ostatniej akcji promocyjnej. No to pora na kolejne atrakcje dla osób, które kupiły Grand Theft Auto V.

Rockstar wciąż rozwija przynoszące oszałamiające zyski GTA Online. Tym razem tryb sieciowy doczekał się nowego trybu pod nazwą Zapadnia. Drużyny otrzymują w nim arsenał broni i ruszają do boju na platformę... szybującą nad Pacyfikiem.

Kody do GTA 5

"Nowy tryb Zapadnia to krwawy sport przejmujący Los Santos. Drużyny otrzymują arsenał broni i ruszają na szybko kurczącą się platformę, szybującą wysoko nad Pacyfikiem. Każda eliminacja powoduje odrodzenie się w przeklętej czerwonej strefie – czyśćcu, w którym macie tylko kilka sekund na ucieczkę z powrotem na pole bitwy, zanim utracicie pod sobą grunt i spadniecie ku zagładzie

Pycha poprzedza upadek, ale w tym nowym zabójczym trybie adwersarza upadek jest dosłowny – spadniecie z wysokości kilkuset metrów do oceanu i zapewne zginiecie, zanim jeszcze uderzycie w wodę. Ruszajcie na szczyt, pozostańcie tam i bądźcie w ostatniej drużynie, która uniknie kąpieli".

Tryb niektórzy opisują jako rockstarową interpretację tematu Battle Royale. Daliście już szansę Zapadni? Jak oceniacie tę nowość?

Do 21 maja zabawa w Zapadni nagradzana jest podwójną ilością GTA$ oraz RP. By zagrać w nowym trybie wystarczy ustawić punkt nawigacyjny na odpowiednik znaczniku z trybem adwersarza lub uruchomić tryb bezpośrednio z ekranu wczytywania.


Źródło: https://www.gamespot.com/articles/gta-5-online-adds-new-battle-royale-inspired-mode/1100-6458957/

Tagi:

Nie przegap