Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 20:20
Trzynaście powodów 2 na Netflix. Zwiastun przedstawia historię i zaprasza do oglądania
869V

Trzynaście powodów 2 na Netflix. Zwiastun przedstawia historię i zaprasza do oglądania

Drugi sezon Trzynaście powodów jest już dostępny na Netflix. Platforma zdecydowała się przypomnieć subskrybentom o tej historii przygotowując nowy materiał. Trailer zachęca do oglądania.

Od dzisiaj na platformie Netflix możecie zobaczyć drugi sezon Trzynaście powodów. Twórcą, scenarzystą i producentem serialu jest Brian Yorkey a producentami wykonawczymi są Selena Gomez, Mandy Teefey, Kristel Laiblin, Anonymous Content Steve Golin oraz Joy Gorman.

The Last Dance na Netflix. Michael Jordan z własnym dokumentem

Trzynaście powodów trafił na Netflix w ubiegłym roku i zgarnął bardzo dobre opinie – średnia ocen poziomie 76%. Czy warto było kontynuować tę historię? Pierwsze recenzje nowej przygody nie są już tak optymistyczne (średnia 51%). Problemem w tym wypadku okazuje się podobno początek wydarzeń, który nie trzyma odpowiedniego poziomu. Autorzy zdecydowali się również na dość nietypowy zabieg, ponieważ zacierają granice między bohaterami a złoczyńcami.

Mimo wszystko najnowszy zwiastun ponownie sprawił, że będę starał się znaleźć w weekend choćby dwie godziny, by móc zapoznać się z początkiem drugiego sezonu. W sumie Trzynaście powodów wciąż wspominam bardzo dobrze.

Więcej informacji na temat Trzynaście powodów znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap