Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 15:09
Kingdom Hearts 3 wygląda obłędnie. Gameplay, świat Ralfa Demolki, a datę premiery poznamy na E3
2278V

Kingdom Hearts 3 wygląda obłędnie. Gameplay, świat Ralfa Demolki, a datę premiery poznamy na E3

Square Enix właśnie odpaliło konkretną bombę. Możemy spojrzeć na świeży gameplay z Kingdom Hearts 3 i gra wygląda naprawdę fantastycznie. Szykujcie gotówkę, bo obok tej przygody nie przejdziecie obojętnie.

Kingdom Hearts 3 ma zadebiutować w 2018 roku, ale Square Enix wciąż nie potwierdziło daty premiery. Mimo wszystko możecie szykować się na konkrety, ponieważ informację dotyczącą debiutu poznamy podczas zbliżającego się E3.

Kingdom Hearts 3 w 2018 roku. Square Enix potwierdza i przygotowuje graczy na konkrety

Tetsuya Nomura na spotkaniu z dziennikarzami wspomniał, że tematem głównym Kingdom Hearts 3 jest „resolution” (rezolucja, decyzja, stanowczość?), a w szczególności wciąż trwająca i zarazem wielka bitwa z Xehanortem, czyli antagonistą całej serii.  

Gra zbiera w zasadzie same pochwały, ponieważ redakcje zachwalają dynamikę pojedynków, ciekawie przestawionych bohaterów oraz oczywiście kapitalną oprawę. Podczas testów zainteresowani mogli grać na PlayStation 4 Pro oraz Xboksach One X – w obu przypadkach nie pojawiły się jakiekolwiek problemy.

Pytanie pozostaje jedno – Square Enix jako jedyny wydawca rzuci rękawice Rockstar i zdecyduje się na premierę po połowie października? Aktualnie największe gry debiutują przed Red Dead Redemption 2 lub są przerzucane na 2019 rok.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Kingdom Hearts 3 square enix