Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2018 14:32
Kingdom Hearts 3 w 2018 roku. Square Enix potwierdza i przygotowuje graczy na konkrety
753V

Kingdom Hearts 3 w 2018 roku. Square Enix potwierdza i przygotowuje graczy na konkrety

Japończycy są gotowi do pokazania światu konkretów z Kingdom Hearts 3. Produkcja będzie jedną z gwiazd tegorocznego E3, ponieważ Square Enix potwierdziło inwestorom tegoroczną premierę. Tytuł powinien trafić do nas pod koniec roku.

W 2016 i 2017 roku Square Enix nie organizowało na E3 własnych konferencji, ale kolejne miesiące będą niezwykle ciekawe dla japońskiej korporacji. Firma ma do pokazania kilka mocnych tytułów i właśnie z tego powodu firma potwierdziła swoje przybycie do Los Angeles.

Square Enix na E3 2018. Będzie The Avengers Project, Final Fantasy 7 Remake i Kingdom Hearts 3?

Korporacja właśnie opublikowała raport finansowy, który ma zapowiedzieć nadciągające przyjemności dla inwestorów. Square Enix w kolejnych miesiącach zamierza rozszerzyć główny katalog istniejących marek oraz wrzucić na rynek nowe IP – plany mają poprawić wyniki uzyskane przez Japończyków.

Już w kolejnych miesiącach będziemy świadkami wzrostu przychodów dzięki premierom wielu blockbusterów oraz mniejszych tytułów – firma potwierdza premierę Octopath Traveler (13 lipca), Shadow of the Tomb Raider (14 września) oraz Kingdom Hearts 3 (2018).

W tym ostatnim przypadku nie otrzymaliśmy jeszcze konkretnej daty, ale ta informacja powinna zostać ujawniona już za miesiąc. Impreza w Los Angeles to idealne miejsce na przedstawienie konkretnych szczegółów dotyczących produkcji i oczywiście potwierdzenie tegorocznego debiutu.

Nawet największe marki uciekają przed październikową premierą Red Dead Redemption 2, ale wiele na to wskazuje, że Square Enix może zdecydować się na debiut dopiero w okolicach listopada-grudnia.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: e3 e3 2018 kingdom hearts Kingdom Hearts 3 square enix