Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 19:27
Halo: The Master Chief Collection będzie zasadniczo ulepszone dla Xbox One X
1141V

Halo: The Master Chief Collection będzie zasadniczo ulepszone dla Xbox One X

343 Industries kończy prace nad wielką aktualizacją do kolekcji Master Chiefa. Gracze mogą oczekiwać poprawionej oprawy, wsparcia HDR oraz upiększonego interfejsu. Aktualizacja powinna zainteresować posiadaczy Xboksów One X.

Microsoft oraz 343 Industries wciąż nie zapominają o Halo: The Master Chief Collection. Pakiet wielkich produkcji zadebiutował pierwotnie na rynku w 2014 roku, ale gra ponownie zostanie znacząco przebudowana.

Scalebound wraca z grobu? Tytuł znalazł się w sklepie Microsoftu

Twórcy z 343 Industries potwierdzili, że już wkrótce Halo: The Master Chief Collection otrzyma „pełen pakiet ulepszeń wizualnych, w tym obsługę technologii HDR” oraz pełne odświeżenie interfejsu użytkownika.

Nie otrzymaliśmy konkretnej daty, jednak wiele na to wskazuje, że posiadacze Xboksów One X mogą szykować płytki – aktualizacja pojawi się wkrótce, więc możemy się spodziewać konkretnego ogłoszenia (a może nawet premiery) podczas zbliżającego się E3.

Należy na pewno wspomnieć, że deweloperzy zapowiadali również poprawę serwerów, ale trudno powiedzieć, czy zbliżający się patch zajmie się także ulepszeniem zmagań multiplayer.

Źródło: https://wccftech.com/halo-mcc-xbox-one-x-update-soon/

Tagi: 343 Industries Halo: The Master Chief Collection Microsoft xbox one xbox one x