Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.05.2018 08:22
No Man's Sky na Xbox One z datą premiery. Wielka aktualizacja z multiplayerem dla wszystkich
1551V

No Man's Sky na Xbox One z datą premiery. Wielka aktualizacja z multiplayerem dla wszystkich

Tym razem przeciek od Amazon się nie potwierdził. Obsługa tego sklepu jakiś czas temu umieściła w opisie No Man's Sky na Xbox One datę 29 czerwca. Okazuje się, że taki termin premiery jest nieprawdziwy. Wydawca ogłosił już, kiedy No Man's Sky trafi do sklepów.

No Man's Sky trafi do sklepów w wersji na Xbox One trochę później, niż głosił sklep Amazon. Tytuł zostanie udostępniony w tej edycji 24 lipca 2018 r. Gra zostanie wydana również w formie pudełkowej. Grafikę z okładki wersji na Xbox One możecie sprawdzić w naszej galerii.

Fallout 4 za darmo na Xbox One

Premierze No Man's Sky na Xbox One towarzyszyć będzie "największa dotychczasowa aktualizacja". Tym razem Sean Murray zapowiada, że gra dorobi się w niej "pełnego doświadczenia multiplayerowego", czyli czegoś, co deweloper zapowiadał jeszcze przed premierą pierwotnego wydania gry.

Sean Murray dodał, że deweloperzy testują multiplayer w No Man's Sky od ostatnich 6 miesięcy. Wg autora samotna przygoda w No Man's Sky nabrała dzięki temu smaczku Battlestar i Star Trek. Wygląda na to, że wszystko to, co dotychczas mogliśmy robić samotnie, będzie można od lipca wykonywać w towarzystwie znajomych (np. budowanie bazy, walki a nawet... wyścigi Exocraftami).

Sean Murray ma nadzieję, że następna aktualizacja "zrealizuje potencjał, który zawsze tkwił w No Man's Sky". Aktualizacja będzie darmowa dla osób, które już kupiły No Man's Sky i wejdzie w skład nowego pudełkowego wydania gry na Xbox One, PS4 i PC.

 

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-05-18-no-mans-skys-next-big-update-adds-multiplayer-out-in-july

Tagi: