Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2018 20:38
No Man's Sky na Xbox One może zadebiutować wkrótce. Datę premiery opublikował Amazon
748V

No Man's Sky na Xbox One może zadebiutować wkrótce. Datę premiery opublikował Amazon

Włoski Amazon postanowił pochwalić się ostateczną datą premiery No Man's Sky w wersji na Xboksa One. Ta wiadomość powinna zainteresować również graczy na PlayStation 4 i komputerach osobistych, ponieważ w tym dniu zadebiutuje duża aktualizacja na wszystkich platformach.

Pod koniec ubiegłego miesiąca Zax wspomniał na portalu o sporej ciekawostce. Hello Games zdecydowało się przenieść No Man’s Sky na Xboksa One, jednocześnie studio przygotowuje największą aktualizację w historii produkcji.

No Man's Sky trafi na Xbox One! Wielka darmowa aktualizacja NEXT

Zdaniem włoskiego Amazonu, No Man's Sky trafi na sprzęt Amerykanów już 29 czerwca i produkcja została wyceniona na 50 euro. Informację powinien wkrótce potwierdzić 505 Games, czyli wydawca gry.

Tytuł może otrzymać swoje trzy minuty na zbliżającym się E3 – w końcu będzie to dobry moment na zaprezentowanie aktualizacji nazwanej „NEXT”. Aktualnie deweloperzy nie zdradzają, jakie elementy zostaną zaimplementowane dzięki nadciągającym plikom, ale warto pamiętać, że nowości trafią do graczy za darmo.  

Sean Murray zapowiedział również, że wersja na Xboksa One otrzyma wszystkie wcześniej przygotowane aktualizacje i jednocześnie pozycja wykorzysta moc Xboksa One X. Posiadacze najpotężniejszej konsoli w historii mogą liczyć na zwiedzanie planet w rozdzielczości 4K i wykorzystanie technologii HDR.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/04/16/no-mans-sky-xbox-one-release-date-leaked

Tagi: data premiery Hello Games No Man's Sky