Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2018 21:34
Call of Duty: Black Ops 4 bez kampanii ale z „misjami solo”. Multiplayer zawiera elementy z Overwatch
1796V

Call of Duty: Black Ops 4 bez kampanii ale z „misjami solo”. Multiplayer zawiera elementy z Overwatch

Call of Duty: Black Ops 4 nie jest już dla nas sekretem. Potwierdziły się w zasadzie wszystkie przecieki, które zapowiadały brak kampanii, postawienie na zombiaki oraz zmagania Battle Royale. Choć w grze nie znajdziemy fabularnej historii, to jednak autorzy przygotowali „misje solo”.

Treyarch zaryzykowało tworząc rewolucyjną odsłonę Call of Duty. W grze nie znajdziemy typowej kampanii, jednak autorzy postanowili zaoferować krótkie historie, które mają w pewien sposób „wynagrodzić” brak typowej opowieści.

Call of Duty: Black Ops 4. Battle Royale, multiplayer, zombie, gameplay, beta, data premiery

Call of Duty: Black Ops 4 zaoferuje szereg misji dla pojedynczego gracza, które pozwolą bliżej poznać każdego ze specjalistów. Autorzy w tym wypadku zaoferują „spektakularną akcję” znaną dobrze z poprzednich odsłon Call of Duty. Za pomocą wydarzeń poznamy historie bohaterów.

Misje solo zostały umiejscowione pomiędzy Call of Duty: Black Ops 2 i Call of Duty: Black Ops 3, a podczas zmagań wcielimy się w wielu znanych i lubianych specjalistów – między innymi Ruin, Firebreak, czy też Seraph. Oczywiście autorzy przygotowali wielu nowych herosów, którzy zostaną odpowiednio wprowadzeni do gry.

Jednocześnie napływają pierwsze konkrety dotyczące rozgrywki multiplayer, która faktycznie ma pewne elementy znane z Overwatch – jak wiadomo jeden z przecieków sugerował mocne nawiązania do gry Blizzarda, ale Treyarch musiało zrezygnować z kilku patentów, ponieważ według testerów gameplay nie przypominał serii Call of Duty.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-black-ops-4-doesnt-have-a-campaign

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch

Nie przegap