Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2018 15:38
Green Hell wygląda naprawdę dobrze. 20 minut rozgrywki z polskiego survivalu
1433V

Green Hell wygląda naprawdę dobrze. 20 minut rozgrywki z polskiego survivalu

We wtorek miałem okazję zaprezentować naszym czytelnikom Green Hell, czyli nową produkcję byłych twórców Dying Light. Deweloperzy postanowili zaoferować pełny survival w amazońskiej dżungli i dzisiaj możemy spojrzeć na dłuższy fragment rozgrywki.

Green Hell został ujawniony w tym tygodniu, ale produkcja znajduje się w zaawansowanej fazie powstawania. To właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na czysty gameplay, który nie jest upiększony dodatkami.

Green Hell będzie hitem? Polacy tworzą survival symulator osadzony w Amazonii

Tytuł to oczywiście kolejny przedstawiciel symulatora przetrwania – takie gry jak The Forest, czy też Long Dark od dawna cieszą się sporą popularnością, ale poniższy gameplay pokazuje, że autorzy Green Hell mogą faktycznie zainteresować sympatyków gatunku.

Produkcja już teraz wygląda naprawdę dobrze, a nie możemy zapomnieć, że studio zamierza rozwijać koncepcję przez kilka kolejnych miesięcy, ponieważ tytuł latem trafi do programu Wczesnego Dostępu na Steam.

Aktualnie Green Hell zmierza oficjalnie wyłącznie na komputery osobiste, ale chciałbym zobaczyć tę propozycję na konsolach – projekt to nadal spora tajemnica, jednak chętnie dołożyłbym „cegiełkę” do wyniku, bo odnoszę wrażenie, że to studio może nas jeszcze wielokrotnie pozytywnie zaskoczyć.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Creepy Jar gameplay Green Hell

Nie przegap