Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2018 19:25
Green Hell będzie hitem? Polacy tworzą survival symulator osadzony w Amazonii
2548V

Green Hell będzie hitem? Polacy tworzą survival symulator osadzony w Amazonii

Słyszeliście kiedyś o Green Hell? Tytuł jest przygotowywany przez byłych deweloperów z Techlandu, którzy postanowili zaoferować graczom pełen survival. Gra została zaprezentowana na pierwszym zwiastunie i całość wygląda naprawdę dobrze.

Green Hell to symulator przetrwania przygotowany przez Creepy Jar. Jest to niezależne studio stworzone przez byłych deweloperów z warszawskiego Techlandu – autorzy pracowali nad takimi tytułami jak Dying Light, Dying Light: The Following, Dead Island, Dead Island: Riptide, Call of Juarez: The Cartel, Mad Riders, Nail’d, GTI Racing, Xpand Rally Xtreme. Zespół został założony w 2015 roku i wtedy to do formacji doszli autorzy takich produkcji jak Shadow Warrior, Shadow Warrior 2, Hard Reset, Juju, The Witcher 2, Silent Hill: Downpour, Bulletstorm, Sniper Ghost Warrior 2, Dogfight 1942.

Bum Simulator to symulator bezdomnego. Zwiastun przedstawia esencję gry

W Green Hell gracze trafią do otwartego świata. Twórcy obiecują unikalne środowisko lasów deszczowych Amazonii, a naszym zadaniem podczas rozgrywki będzie przetrwanie w tych niezwykle wymagających okolicznościach.

Jak poradzić sobie w tym miejscu? Zainteresowani zostaną zmuszeni do nauczenia się technik przetrwania oraz zarządzania dostępnymi zasobami. Creepy Jar obiecuje jak najwierniejsze odzwierciedlenie warunków panujących w amazońskiej dżungli, a podczas rozgrywki gracz zmierzy się z własnymi słabościami i najróżniejszym zagrożeniem – głód, pragnienie, zmęczenie, ataki dzikich zwierząt, choroby tropikalne czy też nawet walka z własną psychiką.

Na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun prezentujący krótkie fragmenty rozgrywki i Green Hell wygląda naprawdę nieźle. Będzie to bez wątpienia spora ciekawostka, która przy odpowiednim przygotowaniu może okazać się sporym sukcesem.

Green Hell latem trafi do programu Wczesnego Dostępu na Steam.

Źródło: http://www.creepyjar.com/

Tagi:

Nie przegap