Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.05.2018 09:29
Days Gone. Walka z grupą 300 przeciwników na nowym gameplayu
1621V

Days Gone. Walka z grupą 300 przeciwników na nowym gameplayu

Miesięcznik GameInformer znów otrzymał przywilej sprawdzenia w pierwszej kolejności gorącej produkcji AAA. Tym razem chodzi o Days Gone, w którym możemy sprawdzić wielką batalię z hordą zarażonych-"zombiaków".

W otwartym świecie Days Gone nie zabraknie starć z naprawdę dużymi grupami przeciwników. Takie starcie z hordami wrogów będą przebiegać często bez skryptów i od kreatywności gracza zależeć będzie przetrwanie głównego bohatera.

Sony kończy produkcję nośników danych dla PS Vita

Materiał GameInformer przedstawia kilka prób rozprawienia się z wielką liczbą zarażonych. Jak widać sprawa nie jest prosta i wymaga taktycznego podejścia i maksymalnego wykorzystania np. ładunków wybuchowych.

Gameplay pochodzi z Days Gone w wersji alfa, więc musimy wybaczyć deweloperom drobne glitche. Bardzo możliwe, że HUD ulegnie jeszcze zmianie.

Prezentacja potwierdza, że silnik gry radzi sobie z ogromnymi grupami wrogów. GameInformer twierdzi, że horda w poniższym filmiku liczy sobie 300 zainfekowanych. W Days Gone mają się jednak pojawić jeszcze większe hordy, liczące nawet 400 osobników.

 

Tagi: Days Gone exclusive gameplay ps4 zombie