Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2018 14:26
Shenmue 3 ponownie opóźnione. Kabarecik trwa
1105V

Shenmue 3 ponownie opóźnione. Kabarecik trwa

Nie mam najlepszych wieści dla graczy wyczekujących na Shenmue 3. Tytuł nie trafi na półki sklepowe w przeciągu następnych siedmiu miesięcy, a możemy się spodziewać, że ma premierę przyjdzie na zaczekać przynajmniej rok.

Shenmue 3 zostało oficjalnie zaprezentowane na konferencji Sony podczas E3 2015. Po trzech latach prac, autorzy nie są gotowi na wielką premierę i tytuł nie zadebiutuje na rynku w 2018 roku.

Shenmue 1 & 2 HD Collection. Pierwsze screeny 1080p z PS4

„Deep Silver ogłosiło, że nadchodzący Shenmue III zostanie przełożone i zadebiutuje w 2019 roku.”

Powyższą wiadomość wysłał wydawca podkreślając jednocześnie, że dodatkowy czas pozwoli ulepszyć produkcję. Nie otrzymaliśmy niestety jakichkolwiek informacji, czy możemy oczekiwać premiery na początku, czy też na końcu roku.

Nie jest to przyjemna wiadomość dla graczy, którzy faktycznie wyczekują na wielką opowieść przygotowywaną przez YS Net, ale mogliśmy się raczej tego spodziewać – ostatnie materiały nie prezentowały wyjątkowej oprawy.

Trudno przy tym nie odnieść wrażenia, że Shenmue 3 aktualnie nie wygląda na tytuł z 2017 roku, więc jak gra będzie mogła rywalizować z hitami przygotowanymi na 2019 rok? Niektórzy powiedzą, że w tym wypadku grafika nie odegra dużej roli, ale czy faktycznie marka Shenmue jest tak znana na całym świecie, by podbić serca graczy?

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Deep Silver Shenmue 3 Shenmue III YS Net