Shenmue 1 & 2 HD Collection. Pierwsze screeny 1080p z PS4

Gry
2388V
Shenmue 1 & 2 HD Collection. Pierwsze screeny 1080p z PS4
Bartosz Dawidowski | 19.04.2018, 09:28

Sega obudziła się dopiero po sukcesie Shenmue 3 na Kickstsrterze i po ogromnym zainteresowaniu, jakim cieszy się najnowsze przedsięwzięcie Yu Suzuki. Cóż, lepiej późno niż wcale.

Kilka dni temu Sega zapowiedziała Shenmue 1 & 2 HD Collection. Okazało się, że wydawnictwo przygotowywane przez mało znane brytyjskie studio d3t, odpowiedzialne dotychczas za tytuły mobilne, trafi na PS4, XOne i PC w 2018 r.

Hideo Kojima zafascynowany Stanisławem Lemem?

Shenmue 1 & 2 HD Collection ma kosztować 30 dolarów (w tej cenie dostajemy obie części serii). W sklepach znajdziemy pudełkowe wydania na PS4 oraz XOne. Osoby preferujące grę na PC musza zadowolić się kupnem edycji cyfrowej.

Sega zaktualizowała oficjalną japońską stronę Shenmue I & II HD Collection, umieszczając na witrynie szkic fabularny obu odsłon serii. Dorobiliśmy się też nowych screenshotów z wersji na PlayStation 4. W Japonii wydawnictwo pojawi się tylko na konsoli Sony. Trzy z opublikowanych screenshotów występują w rozdzielczości 1080p, więc takiej, jaką ujrzymy na naszych wyświetlaczach po odpaleniu kompilacji. Niestety wygląda na to, że deweloperzy nie chcieli bawić się w przeskalowanie obrazu z przestarzałej proporcji 4:3, więc po bokach wyświetlaczy 16:9 zobaczymy grube czarny pasy.

Źródło: własne

Komentarze (103)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper