Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2018 15:00
Wiedźmin 3: Dziki Gon ulepszony na PlayStation 4 Pro
2424V

Wiedźmin 3: Dziki Gon ulepszony na PlayStation 4 Pro

CD Projekt RED potwierdził przygotowanie aktualizacji dla Wiedźmina 3: Dziki Gon, który naprawi błędy wywołane ostatnim plastrem. Wiadomość powinna szczególnie cieszyć sympatyków Geralta i zarazem posiadaczy telewizorów 4K. 

O problemach Wiedźmina 3: Dziki Gon w wersji na konsoli Sony pisaliśmy już pod koniec ubiegłego miesiąca. CD Projekt RED obniżył jakość grafiki wprowadzając do produkcji obsługę HDR. Na szczęście był to tylko błąd i autorzy odpowiednio zareagowali.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zaliczył downgrade na PlayStation 4

„Hotfix dla gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już dostępny na konsolach PS4 i PS4 Pro. Ta aktualizacja zwiększa odległość rysowania obiektów podczas gry w 4K na PS4 Pro i dotyczy obu wersji gry, podstawowej i Gry Roku.”

Powyższą wiadomość opublikowali twórcy, więc gracze mogą teraz liczyć na poprawioną odległość rysowania obiektów w wersji na mocniejszą konsolę Sony. Problem pojawiał się wyłącznie podczas rozgrywki w rozdzielczości 4K.

Aktualnie studio nie potwierdziło, czy zamierza jeszcze dopracowywać produkcję w wersji na konsolę Sony, jednak nie powinniście oczekiwać wielkich zmian. Jak wiadomo autorzy skupiają się teraz na Cyberpunk 2077 oraz Gwincie.

Źródło: Twitter.com

Tagi: CD Projekt RED playstation 4 pro Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap