Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2018 19:39
Bum Simulator to symulator bezdomnego. Zwiastun przedstawia esencję gry
3334V

Bum Simulator to symulator bezdomnego. Zwiastun przedstawia esencję gry

Piątek to bardzo dobry moment na takie wiadomości. PlayWay we współpracy z Alleyway Games postanowiły stworzyć symulator bezdomnego, w którym naszym zadaniem będzie… Zbieranie puszek i żebranie. 

Szczerze mówiąc informacje dotyczące gry wpadła w moje łapy wczoraj, ale początkowo sądziłem, że to tylko i wyłącznie żart. Jak się jednak okazuje, PlayWay i Alleyway Games wspólnymi siłami pracują nad bardzo nietypową pozycją.

Polskie studio z banem na Steam za manipulowanie przy recenzjach

Bum Simulator to symulator bezdomnego, w którym gracz wcieli się w mężczyznę z problemami. Facet stracił wszystko, nie może pozwolić sobie na normalne życie, ale właśnie naszym zadaniem będzie doprowadzenie go do ładu, znalezienie pracy, a następnie zemszczenie się nad osobami, które doprowadziły do tej sytuacji.

Twórcy zaoferują nam oczywiście drugą ścieżkę „kariery”. W Bum Simulator możemy czerpać garściami z życia bezdomnego i wtedy naszą główną misją będzie przetrwanie – znalezienie jedzenia, picia, czy też noclegu. Wybierając tę drogę, otrzymamy nawet możliwość wskoczenia w buty miejskiej legendy, bo bohater zaatakuje przeciwników za pomocą beknięcia.

Bum Simulator to otwarty świat, spora swoboda ruchów, najróżniejsze misje, wchodzenie w interakcje z innymi ludźmi, a nawet takie opcje jak tworzenie posłania z kartonów, czy też żebranie oraz zbieranie puszek.

Gra aktualnie zmierza wyłącznie na PC, a premiera odbędzie się już 5 października. Pewnie nie będzie to hit na miarę trzeciego Wiedźmina, ale znając realia i pamiętając wyniki Symulatora Kozy, czy też Symulatora Kromki Chleba, wierzę w sukces Bum Simulator.

Źródło: https://graczpospolita.pl/tego-jeszcze-nie-grali-powstaje-symulator-bezdomnego-menela/

Tagi: Bum Simulator PC symulator

Nie przegap