Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2018 17:31
Ariana Grande odgrywa swój hit na Nintendo Labo
2135V

Ariana Grande odgrywa swój hit na Nintendo Labo

Nintendo nie oszczędza na promocję Nintendo Labo. Firma zdecydowała się zatrudnić wielką, amerykańską gwiazdę, która odegrała swój ostatnich hit wykorzystując najnowszą technologię japońskiej korporacji. Tak, ekipa skorzystała z kartonów.

Ariana Grande to 25-letnia piosenkarka, która rozpoczęła swoją karierę w 2008 roku – wtedy to wystąpiła na Brodawyu w musicalu „13”. Później młodzi widzowie mogli ją oglądać w serialach Nickelodeon, a w 2013 roku wydała swój debiutancki album studyjny zatytułowane Yours Truly. Pod koniec 2016 roku artystka uplasowała się na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu Time, a do czerwca 2017 roku jej teledyski zostały odtworzone więcej niż 8 mld razy w serwisie VEVO.

Pokemon na Nintendo Switch ma zostać ujawniony jeszcze przed E3

Piosenkarka w kwietniu 2018 roku zaprezentowała światu swój nowy singiel zatytułowany „No Tears Left To Cry” – piosenka błyskawicznie znalazła się na listach hitów i aktualnie posiada ponad 155 mln wyświetleń na YouTube.

Wspominam o tym nie bez powodu, bo to właśnie „No Tears Left To Cry” zostało odegrane za pomocą Nintendo Labo. Podczas emisji najnowszego odcinka Tonight Show Starring Jimmy Fallon widzowie mogli zobaczyć w akcji „kartonowe urządzenia”.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że sytuacja nie trafi w serca hardcorowych graczy, ale Nintendo Labo nie powstało dla tej grupy odbiorców. Japończycy w świetny sposób prezentują swoją bazę użytkowników – możecie mieć pewność, że młodzi Amerykanie rzucali podczas emisji programu gotówką w ekrany telewizorów.

Nintendo nie oszczędza! ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: ariana grande Nintendo nintendo labo reklama