Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2018 15:34
Ride 3 na Amazonie. Wyciek zdradza nowe wyścigi
455V

Ride 3 na Amazonie. Wyciek zdradza nowe wyścigi

Sezon na „muszę zapowiedzieć grę, bo pojawi się w sklepie” trwa w najlepsze. Tym razem Amazon postanowił zaprezentować produkcję Milestone, w której otrzymamy do dyspozycji wiele odpicowanych motocykli.

Ride 3 to gra traktująca o wyścigach motocyklowych. Tytuł został stworzony i wydany przez włoskie studio Milestone. Pierwsze informacje dotyczące produkcji zostały opublikowane na brytyjskim Amazonie.

Shadows Die Twice to podobno nie Bloodborne 2. Gra ma trafić nie tylko na PlayStation 4

Wyobraźcie sobie sytuację – od dwóch lat tworzycie grę, szykujecie sporo ciekawostek, przygotowujecie porządny zwiastun, organizujecie całą kampanię marketingową i w międzyczasie wpadacie na Twitter, gdzie otrzymujecie konkretne informacje o swoim tytule. Taka sytuacja może mocno wkurzyć.

W ubiegłym tygodniu przeciek zniszczył niespodziankę Bethesdy, a tym razem Milestone nie mógł w spokoju zaprezentować tytułu. Ride 3 zadebiutuje już 8 listopada i produkcja zaoferuje „fotorealistyczną grafikę” dzięki wykorzystaniu Unreal Engine 4.

Autorzy zadbali o nocne wyścigi, dopracowali sztuczną inteligencję, poprawili symulację fizyki (napisana na nowo), zadbali o szereg licencji oraz zagwarantują ponad 230 modeli motocykli w 7 kategoriach od 30 producentów (9 nowych). W grze znajdzie się 30 klasycznych torów z całego świata, a podczas rozgrywki zadbamy o szeroką personalizację (od lakieru po detale kierownicy) i dostosujemy maszyny do swoich potrzeb (ponad 500 części).

Zapowiedź? Pewnie na E3.

Źródło: https://www.amazon.co.uk/dp/B07D2KFQB5

Tagi: