Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2018 14:09
Shadows Die Twice to podobno nie Bloodborne 2. Gra ma trafić nie tylko na PlayStation 4
2967V

Shadows Die Twice to podobno nie Bloodborne 2. Gra ma trafić nie tylko na PlayStation 4

From Software zaprezentowało w ubiegłym roku krótką zajawkę, która pozwala przygotować się na nowy projekt uzdolnionych Japończyków. Według najnowszych plotek, studio w tym roku skupia się właśnie na Shadows Die Twice, o którym wielokrotnie usłyszymy.  

Shadows Die Twice rozbudziło widzów The Game Awards. Tytuł został ujawniony krótkim materiałem, który nie powiedział za wiele, ale wielu graczy uważało, że From Software pracuje nad Bloodborne 2.

Shadows Die Twice od autorów Bloodborne to prawdopodobnie powrót marki Tenchu

Trudno tak naprawdę powiedzieć, czym będzie ten tytuł, jednak według najnowszych plotek, Shadows Die Twice nie jest kontynuacją krwawej produkcji z 2015 roku, a nawet Bloodborne 2 nie znajduje się aktualnie w produkcji.

To właśnie na Shadows Die Twice ma skupić się From Software na tegorocznym E3 i zdaniem informatora produkcja zmierza nie tylko na PlayStation 4. Konkretne platformy nie zostały wciąż ujawnione przez deweloperów, ale jeśli przeciek jest prawdziwy, to możemy spodziewać się gry na trzy sprzęty – PS4, XOne i PC.  Więcej na temat planów From Software usłyszymy jeszcze w tym roku, ponieważ studio ma pracować nad kilkoma innymi projektami, które mają zostać ujawnione w 2018 roku.

Zaznaczam, nie jest to oficjalna wiadomość, jednak jej pojawienie się przed targami w Los Angeles pewnie nie jest przypadkowe – trzeba podgrzać atmosferę i przypomnieć o tytule.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/playstation-e3-2018-showcase-details-ds-got-spider-man-tlou2-june-11-at-6-pm-pt.41832

Tagi: