Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.05.2018 11:16
Superhot JP zapowiedziane. Nowa gra zabierze nas do Japonii
1121V

Superhot JP zapowiedziane. Nowa gra zabierze nas do Japonii

Superhot okazało się fenomenalnym popisem zdolności kolejnego polskiego studia. Gra została nawet doceniona na prestiżowej gali GDCA. Nie dziwi w związku z tym specjalnie fakt, że doczekamy się nowej odsłony tej marki.

Superhot rozwija swoje uniwersum. Okazuje się, że polska firma Superhot Team łączy siły z japońskim studiem GameTomo, by stworzyć Superhot JP (nazwa robocza).

Superhot VR nagrodzone na gali GDCA

W nowym rozdziale Superhot nie należy spodziewać się wielkich zmian. Rzecz należy traktować raczej jako rozbudowany pakiet misji, w którym motywem przewodnim będą wątki związane z Japonią (samurajskie zamki, gorące źródła, bary karaoke, superszybkie pociągi itd). Superhot JP szykowane jest z myślą o PS4 i PC.

Poniżej krótki opis Superhot JP.

"Ikoniczny czerwony gość zmierza do Japonii!

Superhot JP (tytuł roboczy) to nowa gra osadzona w uniwersum Superhot. Gra zapewni nową przygodę w japońskich klimatach.

Unikaj pocisków w trakcie zażywania kąpieli w gorących źródłach. Walcz z czerwonymi facetami w japońskim środowisku i takich miejscach jak samurajskie zamki, uliczki Tokio czy bary karaoke.

Superhot JP zostanie wydane jako tytuł standalone (do jego odpalenia nie będzie potrzebne posiadanie Superhot). Cena ma być jednak rozsądna.

Gra zapewni 15-18 zwykłych poziomów i 3-4 nieskończone wyzwania. Dodatkowo mamy dorwać się do nowej broni (m.in. do łuku).

Superhot JP trafi najpierw na rynek japoński. Nie podano jednak jeszcze nawet przybliżonej daty premiery.

Tagi: japonia polska Superhot superhot jp SUPERHOT Team