Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2018 18:08
Nowy Mortal Kombat nadciąga? Ed Boon opublikował tajemniczą wiadomość
2486V

Nowy Mortal Kombat nadciąga? Ed Boon opublikował tajemniczą wiadomość

NetherRealm Studios na pewno pracuje już nad kolejną bijatyką. Zespół Eda Boona wciąż nie potwierdził nazwy produkcji, ale najnowsza wiadomość szefa sugeruje nadejście nowej odsłony serii Mortal Kombat.

NetherRealm Studios ma naprawdę dobrą passę. Studio w 2015 roku wydało Mortal Kombat X, które zostało ciepło przyjęte przez fanów serii, a w 2017 roku odbyła się premiera Injustice 2 i bijatyka z Supermanem również zgarnęła sporo pochwał od fanatyków gatunku.

Teenage Mutant Ninja Turtles w Injustice 2. Gameplay pokazuje Żółwie Ninja

Studio od przynajmniej roku pracuje nad nowym tytułem, a według niektórych doniesień, prace ruszyły jeszcze przed premierą Injustice 2. Trudno liczyć na tegoroczny debiut kolejnej bijatyki, jednak Ed Boon opublikował bardzo ciekawą wiadomość.

Jeden z fanów zapytał szefa NetherRealm Studios, czy możemy liczyć na kolejną zawartość do Injustice 2, jednak Boon opublikował tajemniczą odpowiedź:

„Wiesz, co byłoby JESZCZE kool…”

Słowo „kool” to prawdopodobnie „cool”, czyli „fajne”, ale ten błąd nie pojawia się bez przyczyny – jak wiadomo literka „K” w słowniku NetherRealm Studios znaczy w zasadzie jedno, więc może faktycznie możemy wkrótce liczyć na pierwszą zajawkę?

Należy na pewno wspomnieć, że prezentacja Mortal Kombat X była poprzedzona serią najróżniejszych wiadomości opublikowanych przez Eda Boona:

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/05/11/ed-boon-teases-new-mortal-kombat-with-playful-tweet.aspx

Tagi: Ed Boon Mortal Kombat NetherRealm Studios warner bros.