Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2018 22:05
The Flame in the Flood za darmo!
2505V

The Flame in the Flood za darmo!

Kapitalna wiadomość dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z The Flame in the Flood. Tytuł jest właśnie dostępny za darmo, ale z promocji możecie skorzystać wyłącznie przez najbliższe 48 godzin. Bierzcie i grajcie w tego indyka.

The Flame in the Flood zadebiutowało pierwotnie w 2016 roku na komputerach osobistych i Xboksach One. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 73-74%, ale został doceniony za ciekawe przedstawienie wydarzeń, a jednocześnie wymagającą rozgrywkę.

Oddworld: Abe's Oddysee za darmo!

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zagrać w The Flame in the Flood, to musicie skorzystać z najnowszej promocji. Humble Bundle rozdaje produkcję, więc wystarczy wskoczyć na stronę, kliknąć „Add to Cart”, a w kolejnym kroku otrzymacie kod na Steam, dzięki któremu pobierzecie tytuł.

Czy warto? Szczerze mówiąc nie poświęciłem grze wystarczająco dużo czasu, lecz kilku znajomych chwaliło propozycję. Tak w swoim czasie pozycję podsumował Mateusz Gołąb w naszej recenzji:

"The Flame in the Flood to dobra gra, która z pewnością wyróżnia się spośród innych produkcji należących do "rogalików". Świetny klimat i doskonała ścieżka dźwiękowa mogą przyciągnąć wielu graczy, do tego hermetycznego gatunku."

Dla zainteresowanych, tak prezentują się wymagania sprzętowe The Flame in the Flood: 

  • System operacyjny: Windows 7 64 bit 
  • Procesor: Dual Core Processor, 2.5 GHz lub lepszy
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: z DX11 
  • DirectX: Wersja 11

Źródło: Twitter.com

Tagi: promocja steam the flame in the flood