Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2018 19:58
Oddworld: Abe's Oddysee za darmo!
2484V

Oddworld: Abe's Oddysee za darmo!

Nadal czekamy na wielką zapowiedź nowej przygody legendarnego Abe’a, ale zanim takie przyjemności zostaną przedstawione, możemy za darmo zapoznać się z kultowym Oddworld: Abe's Oddysee. Tytuł jest dostępny na Steam.

Oddworld: Abe's Oddysee zadebiutowało na komputerach osobistych w 1997 roku. Gra została doceniona przez wielu graczy i przygoda może pochwalić się średnią ocen na poziomie 85-89%... Warto zwrócić uwagę, że 21 lat temu był to prawdziwy wyczyn.

Humble Bundle z nową promocją. Wojna na poważnie

Tytuł jest właśnie dostępny za darmo na Steam. Jest to czasowa oferta, więc nie traćcie czasu, logujcie się na platformę Valve i pobierajcie produkcję, którą pewnie większość naszych czytelników zna, jednak darmowa wersja w cyfrowej bibliotece zawsze się przyda.

Ciekawostką na pewno jest fakt, że gra była dostępna za darmo na GOG.com w ubiegłym roku, jednak pewnie niektórzy z Was mogą chętnie dodać pozycję na swoje konto Steam.

Tak jak wspomniałem we wstępie, nadal czekamy na konkretną zapowiedź nowej odsłony – tytuł jest rozwijany od wielu miesięcy, jednak wciąż nie otrzymaliśmy faktycznej zapowiedzi. Autorzy kilkukrotnie wspominali, że pracują nad grą, publikowali zajawki, ale nadal nie doczekaliśmy się pełnej zapowiedzi.

Tagi: oddworld: abe's oddysee pc steam za darmo