Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2018 20:27
Deadpool 2 przeprasza Davida Beckhama na nowej reklamie
5310V

Deadpool 2 przeprasza Davida Beckhama na nowej reklamie

Ekipa odpowiedzialna za promocję Deadpool 2 nie oszczędza. Firma zdecydowała się wykorzystać nawet byłą gwiazdę Manchesteru United.

18 maja odbędzie się polska premiera Deadpool 2. Film w reżyserii Davida Leitcha może pochwalić się naprawdę przemyślaną i zabawną akcją promocyjną. 

Deadpool 2. Oficjalny teledysk z Celine Dion

Szczerze mówiąc nawet nie pamiętam wspomnianej przez materiał sceny, ale jak widać zespół odpowiedzialny za reklamę potrafił wykorzystać takie małe smaczki. Na filmie pojawia się Deadpool 2, który zdecydował się przeprosić Davida Beckhama.

Możemy śmiało powiedzieć, że twórcy nie oszczędzają… Ale czy to kogoś specjalnie dziwi? 20th Century Fox zainwestowało w film ogromną gotówkę, więc wytwórnia bez problemu potrafi znaleźć dodatkową walizkę z dolarami na dobry PR.

Film to oczywiście kontynuacja wydarzeń z 2016 roku, a jednocześnie dwunasty film uniwersum filmowo-serialowego osadzonego w świecie X-Men. W głównej roli ponownie zobaczymy Ryana Reynoldsa… A jeśli zdecydujecie się na dubbing, to usłyszycie Michała Zielińskiego! ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: deadpool 2 film trailer zwiastun