Anthem zaoferuje pełnoprawną historię dla jednego gracza. Dragon Age kolejną grą BioWare

News
1853V
Anthem zaoferuje pełnoprawną historię dla jednego gracza. Dragon Age kolejną grą BioWare
Wojciech Gruszczyk | 10.05.2018, 18:52

BioWare przygotowuje się do wielkiej promocji Anthem. Produkcja trafi na rynek już na początku przyszłego roku i możecie mieć pewność, że gra otrzyma pełnoprawną historię dla pojedynczego gracza.

Najnowsza produkcja BioWare zadebiutuje w marcu. Anthem to największa pozycja studia od wielu lat, ponieważ autorzy zdecydowali się zaprezentować zupełnie nową markę, do której przygotowania zostały oddelegowane wszystkie zespoły.

Anthem zadebiutuje w marcu! Battlefield V z pełnoprawną kampanią – znamy szczegóły od EA

Casey Hudson postanowił wspomnieć o misji BioWare – jego studio ma za zadanie „Tworzyć światy, przygody, konflikty i zespoły, które zainspirują Cię do stania się bohaterem w Twojej historii”. Słowa te są dość znaczące właśnie ze względu na Anthem, bo choć gra otrzyma istotne sieciowe elementy, to jednak gra nie zawiedzie fanów opowieści.

Szef Bioware podkreślił, że deweloperzy chcą przedstawiać światy, w którym gracze mogą naprawdę żyć i przeżywać najróżniejsze przygody. Sytuacja nie zmieni się w przypadku Anthem – choć gra zaoferuje „historie, którą będziemy przeżywać z przyjaciółmi”, to jednak bez najmniejszego problemu będziemy mogli poznać akcję w pojedynkę.

Studio chce przedstawić „opowieść o Tobie”, ponieważ to my stworzymy postacie, zdecydujemy, po której stronie staniemy i to my zostajemy bohaterami. Anthem zaoferuje właśnie takie przyjemności, bo tutaj od początku otrzymamy „kontrolę nad własną historią”, ale jednocześnie wydarzenia rozegrają się w świecie przepełnionym innymi graczami. 

Kolejne miesiące dokładnie zaprezentują grę, która pokaże coś zupełnie nowego. Twórcy przygotowali połączenie, którego podobno jeszcze nie doświadczyliśmy.

Jednocześnie Hudson podkreślił, że powstają już kolejne tytuły BioWare i jedną z takich pozycji jest właśnie nowy Dragon Age.

Źródło: http://blog.bioware.com/2018/05/10/creating-worlds-the-future-of-bioware/

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper