Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2018 22:57
Days Gone. Gameplay z początku historii - 50 minut w świecie pełnym zombie
3347V

Days Gone. Gameplay z początku historii - 50 minut w świecie pełnym zombie

Sony Bend ponownie zadziwia. Najnowsza produkcja studia trafi do graczy dopiero w przyszłym roku, ale już dzisiaj możemy spojrzeć na bardzo długi gameplay, który pokazuje wielki świat przepełniony biegającymi dzikusami.

Od dwóch dni mam okazję przedstawiać na portalu grube informacje dotyczące Days Gone. Autorzy potwierdzili między innymi długość rozgrywki – ukończenie opowieści w tym wypadku powinno nam zająć 30 godzin.

Days Gone to długa gra. Tytuł zadebiutuje przed The Last of Us: Part 2

Teraz nie musimy czytać, a możemy analizować. Twórcy na przynajmniej dobre 10 miesięcy przed premierą zdecydowali się zaprezentować bardzo długi fragment rozgrywki, który potwierdza, że gra już dzisiaj wygląda naprawdę dobrze.

Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że ostatnie doniesienia są prawdziwe – według plotki Days Gone mogłoby zadebiutować pod koniec 2018 roku, jednak ze względu na napięty kalendarz, Sony zdecydowało się opóźnić premierę. Dodatkowy czas pozwoli podobno na kompletne dopieszczę nie produkcji.

Materiał to pierwsze 51 minut rozgrywki, więc z jednej strony chciałbym napisać „uważajcie na spoilery”, ale mam świadomość, że do premiery pewnie i tak zapomnicie o najważniejszych elementach ujawnionych przez deweloperów. Na materiale usłyszycie Johna Garvina (dyrektor kreatywny) oraz Jeffa Rossa (reżyser), którzy przedstawiają wykreowaną historię.

Gameplay zobaczycie również na witrynie Game Informera.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Days Gone playstation 4 Sony Bend