Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2018 17:06
Monster Hunter Generations Ultimate na Nintendo Switch! Znamy datę premiery i mamy zwiastun
1463V

Monster Hunter Generations Ultimate na Nintendo Switch! Znamy datę premiery i mamy zwiastun

Szykujcie się na kolejne polowanie. Monster Hunter Generations Ultimate właśnie zostało zapowiedziane przez Capcom i produkcja jeszcze w tym roku trafi na platformę Nintendo. Na dobry początek oglądajcie zwiastun.

Monster Hunter World nie trafił na Nintendo Switch nie bez powodu. Sprzęt Nintendo nie posiada wystarczającej mocy, więc autorzy nie zdecydowali się na półprodukt w formie niedopracowanego portu.

Capcom wkrótce wyda 2 duże gry. Onimusha, Devil May Cry, Resident Evil 2 Remake lub Monster Hunter?

Zamiast tego, Nintendo Switch otrzyma Monster Hunter Generations Ultimate, czyli w prostych słowach Monster Hunter Generations z wypakowaną treścią. Tytuł zadebiutuje na Zachodzie już 28 sierpnia!

Twórcy zapowiedzieli, że bez najmniejszego problemu otrzymamy możliwość przeniesienia stanów rozgrywki z Nintendo 3DS-a (Monster Hunter Generations), więc jeśli spędziliście błogi czas na poprzedniej platformie Japończyków, to teraz otrzymacie możliwość kontynuowania zabawy.

Konkretny gameplay z produkcji zostanie zaprezentowane na E3. W Los Angeles odbędzie się pokaz tytułu i dziennikarze otrzymają możliwość zapoznania się z ostateczną wersją gry, więc możemy liczyć na konkretne wrażenia oraz oczywiście fragmenty rozgrywki.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery monster hunter Monster Hunter Generations Ultimate nintendo switch zwiastun