Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2018 14:38
Capcom wkrótce wyda 2 duże gry. Onimusha, Devil May Cry, Resident Evil 2 Remake lub Monster Hunter?
1040V

Capcom wkrótce wyda 2 duże gry. Onimusha, Devil May Cry, Resident Evil 2 Remake lub Monster Hunter?

W przeciągu następnych miesięcy Capcom wrzuci na rynek dwie duże produkcje. Aktualnie gry nie zostały potwierdzone, ale według najnowszych plotek, Japończycy zamierzają sięgnąć po swoje uznane marki.

Capcom przedstawił ostatnie wyniki, które potwierdzają ogromny sukces Monster Hunter: World. Gra może pochwalić się rezultatem na poziomie 7,9 mln sprzedanych egzemplarzy i jest to najchętniej kupowana produkcja w historii kooperacji.

Monster Hunter World wyprzedził nawet Resident Evil 5. Wyniki sprzedaży i wielkie profity Capcom

Na spotkaniu z inwestorami firma przedstawiła swoje kolejne plany. Capcom potwierdził, że do 31 marca 2019 roku zamierza wrzucić na rynek dwie duże produkcje, które są określane jako „Major Title 1” i „Major Title 2”.

Czym są te przyjemności? Tutaj nie możemy posiłkować się oficjalnymi informacjami, ponieważ Japończycy nie zamierzają psuć graczom niespodzianki, jednak warto zwrócić uwagę na różne plotki, które pojawiły się w ostatnich miesiącach.

Jeszcze w ubiegłym roku czytaliśmy mnóstwo doniesień o powrocie serii Devil May Cry, więc bez wątpienia gra może zostać ujawniona już na tegorocznym E3, jednak czy możemy tutaj liczyć na premierę w przeciągu następnych kilku miesięcy? Jak najbardziej. W końcu dobrze pamiętamy sytuację z Resident Evil 7.

Nie możemy jednocześnie zapomnieć o Resident Evil 2 Remake, które powstaje od wielu miesięcy, ale wciąż nie otrzymaliśmy grubej zapowiedzi… Jednocześnie Capcom zdecydował się w kwietniu zarejestrować nowy znak towarowy „Onimusha”. W Sieci możecie również natrafić na plotkę, według której już wkrótce będziemy świadkami premiery Monster Huntera na Nintendo Switch, jednak w tym wypadku aktualnie nie otrzymaliśmy większych konkretów.

Reasumując? Capcom ma dla nas dwie niespodzianki, więc warto czekać na E3! ;)

Źródło: https://wccftech.com/capcom-two-major-titles/

Tagi: Capcom devil may cry monster hunter Onimusha resident evil 2 remake