Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2018 20:21
Overkill's The Walking Dead na genialnym zwiastunie. Poznajcie 3 bohatera
1747V

Overkill's The Walking Dead na genialnym zwiastunie. Poznajcie 3 bohatera

Overkill Software prezentuje trzeciego bohatera z Overkill's The Walking Dead. Twórcy pozwalają spojrzeć na zmęczonego życiem, a zarazem niezwykle doświadczonego mężczyznę. Facet został ujawniony na świetnym materiale.

Overkill's The Walking Dead to kooperacyjna produkcja od twórców Payday. Deweloperzy pozwolą zainteresowanym wcielić się w czterech, różnych bohaterów, którzy wspólnymi siłami będą wykonywać najróżniejsze misje. 

Overkill's The Walking Dead. Kapitalny zwiastun prezentuje Mayę

Nadal nie poznaliśmy daty premiery Overkill's The Walking Dead, jednak grube konkrety powinny zostać ujawnione na E3. Najnowszy materiał potwierdza premierę na jesień, więc Overkill Software powinno już wkrótce skupić się na szczegółowej kampanii marketingowej. 

Dzisiaj możecie spojrzeć na trzeciego bohatera – jak widać studio skupiło się na pokazaniu bardzo różnorodnych charakterów, ale nie jest to raczej wielkim zaskoczenie, bo jak wiadomo każdy z protagonistów otrzyma własne umiejętności i w inny sposób wspomoże drużynę.

Overkill Software stawia na mocną kooperację, ponieważ w ich propozycji każdy gracz ma odegrać istotną rolę. Mam nadzieję, że jeszcze przed E3 poznamy ostatnią postać, a na samym wydarzeniu zobaczymy gameplay z datą premiery…

Źródło: YouTube.com

Tagi: 505 Games Overkill Software overkill's the walking dead trailer zwiastun