Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2018 14:10
Overkill's The Walking Dead. Kapitalny zwiastun prezentuje Mayę
948V

Overkill's The Walking Dead. Kapitalny zwiastun prezentuje Mayę

Overkill Software potrafi podgrzać atmosferę przed swoją produkcją w świecie The Walking Dead. Autorzy zaprezentowali drugą postać, w którą wcielimy się podczas przemierzania świata przepełnionego biegającymi truposzami.

W Overkill's The Walking Dead wcielimy się w czwórkę bohaterów, którzy wspólnymi siłami muszą eliminować zastępy zombie i rozwiązywać najróżniejsze zadania. Autorzy małymi krokami przedstawiają ekipę i tym razem możecie poznać Mayę.

Overkill's The Walking Dead chwali się zniszczonym światem

Maya do niedawna była lekarką. Każdego dnia musiała ratować ludzi, starała się sumiennie wywiązywać ze swoich obowiązków, ale jedno wydarzenie zmieniło wszystko. Atak zombie wywrócił życie wszystkich ludzi, a bohaterka Overkill's The Walking Dead musiała pociągnąć za spust w bardzo trudnym momencie.

Twórcy w świetny sposób wprowadzają kobietę do gry, która również w zespole będzie pomagać ocalałym, opatrzy ich rany, ale zostanie również zmuszona do sięgnięcia po broń – w końcu podczas inwazji każdy walczy o życie.

Należy pamiętać, że deweloperzy skupią się na mocnym zaakcentowaniu różnic w postaciach – każdy otrzyma własne drzewko umiejętności i indywidualną rolę w drużynie, a podczas rozgrywki gracze zostaną zmuszeni do współpracy, bo tylko działając razem zainteresowani osiągną sukces.

To jak… Dwa kolejne zwiastuny do czerwca i podczas E3 rozgrywka z datą premiery?  

Źródło: YouTube.com

Tagi: 505 Games Overkill Software overkill's the walking dead trailer zwiastun