Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2018 17:34
Ty na Netflix. Platforma przedstawi opowieść stalkera
803V

Ty na Netflix. Platforma przedstawi opowieść stalkera

Netflix ujawnił kolejną oryginalną produkcję. Platforma wzięła na warsztat bestsellerową powieść Caroline Kepnes, która zostanie przedstawiona w formie serialu. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji zatytułowanej Ty.

W 2015 roku na rynku zadebiutowała książka Caroline Kepnes zatytułowana „Ty. Perwersyjnie romantyczny thriller”. Opowieść została doceniona przez czytelników, więc Netflix postanowił zainteresować się historią.

Trzynaście powodów 2 od Netflix na zwiastunie. Poznajcie zarys fabuły

„Kiedy do księgarni w nowojorskiej East Village wchodzi początkująca pisarka Guinevere Beck, pracujący tam Joe zupełnie traci dla niej głowę. Beck jest bowiem wszystkim, czego Joe pragnie: kobietą obdarzoną nieustępliwością i ciętym językiem, a przy tym olśniewająco piękną i seksowną. Beck jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że jest dla Joego ideałem, wkrótce jednak ulega czarowi mężczyzny, który wydaje się stworzony dla niej. Rzecz w tym, że nie wie wszystkiego o Joe i sama też kryje pewne tajemnice. Ich związek oparty na wzajemnej fascynacji nabiera tempa, obsesja ma zgubne konsekwencje… Trzymająca w napięciu historia bezlitosnej namiętności. Ty Caroline Kepnes to perwersyjnie romantyczny thriller, który nieraz cię zaskoczy.”

Książka jest przedstawiona powyższymi słowami i ten opis w przyzwoity sposób zapowiada wydarzenia, za które będą odpowiedzialni Greg Berlanti, Sera Gamble, Sarah Schechter, Leslie Morgenstein, Gina Girolamo, Marcos Siega oraz Lee Toland Krieger (pierwszy odcinek).

10 odcinkowa przygoda zadebiutuje na platformie wkrótce, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy konkretnych szczegółów dotyczących premiery.  

Tagi: netflix serial trailer ty zwiastun