Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2018 15:31
Onrush. Otwarta beta w przyszłym tygodniu
465V

Onrush. Otwarta beta w przyszłym tygodniu

Codemasters przedstawiło wszystkie konkrety dotyczące testów Onrush. Produkcję sprawdzimy już w przyszłym tygodniu, a do rozgrywki zostaną zaproszeni wszyscy zainteresowani gracze. Nie przegapcie tej okazji.

5 czerwca odbędzie się premiera nowej marki Codemasters. Twórcy nie zamierzają wrzucić graczy na głęboką wodę i pozwolą zainteresowanym sprawdzić spory wycinek tytułu przed wielką premierą.

Onrush w polskiej wersji językowej

W dniach 17-20 maja odbędzie się beta Onrush. To świetna okazja do wypróbowania gry, ponieważ autorzy i wydawca zdecydowali się na otwarte zmagania – z rywalizacją zapoznają się wszyscy gracze na PlayStation 4 i Xboksach One.

Podczas rozgrywki sprawdzicie na początku rozbudowany tutorial, który pozwoli przygotować się na kolejne wyścigi, a podczas sesji wieloosobowych wskoczycie do jednej z dwóch, sześcioosobowych drużyn.

Deweloperzy zaoferują dwie trasy (Big Dune Beach, Crater Lake - ze zmiennymi warunkami pogodowymi i porą dnia), dwa tryby gry (Overdrive, Countdown) i cztery klasy pojazdów różniące się stylem prowadzenia:

  • Blade (nabijają pasek "Rush" wykonując backflipy, w trybie nitro zostawiają pas ognia)
  • Vortex (użycie nitro owocuje turbulencjami na torze, "Rush" napełniamy dzięki powietrznym beczkom)
  • Interceptor (eliminacje innych graczy zapewniają "Rush")
  • Titan (zdolny tworzyć blokady zwalniające rywali)

Postęp gracza bez najmniejszego problemu przeniesiecie do pełnej wersji, więc będzie to na pewno dobra okazja do przygotowania się na znacznie większe atrakcje. Beta to oczywiście tylko i wyłącznie wycinek tytułu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta Codemasters onrush