Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2018 19:03
Onrush w polskiej wersji językowej. Beta w maju
466V

Onrush w polskiej wersji językowej. Beta w maju

Dobre wieści od Mistrzów Kodu i Techlandu. Najnowsza produkcja Codemasters przyjdzie do nas w polskiej wersji językowej, a miłośnicy szybkich samochodów otrzymają możliwość sprawdzenia gry w przyszłym miesiącu.  

Onrush to najmłodsza marka w katalogu Codemasters. Grę rozwijają byli twórcy Drivecluba, którzy szukali pracy po zamknięciu przez Sony studia Evolution. To pierwsza produkcja rozwijana przez twórców po zmianie pracodawcy.

Onrush. Gameplay pokazuje dynamiczne zmagania

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Onrush trafi do naszego kraju w polskiej wersji językowej – Techland zadba o pełną lokalizację, czyli w tytule znajdziecie nie tylko rodzime napisy, a również dubbing.

Jednocześnie wydawca potwierdził betę – zmagania odbędą się w dniach 17-20 maja i w rywalizacji mogą uczestniczyć wszyscy posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One. Codemasters zdecydowało się na otwartą rywalizację i pewnie jedynym wymogiem będą abonamenty PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold.

Będzie to na pewno dobra okazja do sprawdzenia gry, ponieważ twórcy w tym wypadku stworzyli ciekawy mix, który choć oferuje sporo zabawy, to jednak jest to dość nietypowa rozgrywka. Warto na pewno sprawdzić przed wydaniem gotówki.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta Codemasters onrush playstation 4 xbox one