Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2018 18:27
Days Gone w otwartym świecie. Krótki gameplay i zapowiedź nowych informacji
3274V

Days Gone w otwartym świecie. Krótki gameplay i zapowiedź nowych informacji

Sony Bend jest gotowe do zaprezentowania nowych konkretów o Days Gone. Produkcja trafiła na okładkę najnowszego Game Informera, więc miłośnicy zombie mogą szykować się na tonę konkretów dotyczących produkcji.

Sony Bend oficjalnie poszukuje pracowników do nowej gry AAA i według plotek Days Gone znajduje się na ostatniej prostej. Mimo to tytuł trafi do graczy dopiero w przyszłym roku ze względu na kalendarz wydawniczy japońskiej korporacji.

Sony Bend pracuje nad kolejną grą na wyłączność PlayStation 4. Twórcy Days Gone nie tracą czasu

Wiele na to wskazuje, że wspomniane doniesienia są prawdziwe, ponieważ dziennikarze Game Informera udali się do Sony Bend, gdzie przez kilka dni zapoznawali się z Days Gone. Redakcja przygotowała 14-stronicowy tekst, dzięki któremu poznamy szczegóły dotyczące produkcji.

Jest to naprawdę interesująca sytuacja ze względu na fakt, że Days Gone trafi na półki sklepowe najwcześniej za 10 miesięcy, więc nie możemy tutaj mówić o rozpoczęciu kampanii marketingowej. Dla porównania – Spider-Man wskoczył na okładkę Game Informera w kwietniu, gdy faktyczna premiera odbędzie się we wrześniu… I w sumie od tego czasu Insomniac Games przedstawia grę.

Dzisiaj możemy spojrzeć na okładkę (galeria) i krótką zajawkę. Redakcja pokazuje kilka nowych fragmentów z produkcji i podkreśla, że Days Gone zaoferuje wielki, otwarty świat przepełniony biegającymi truposzami.  

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/05/08/game-informer-june-cover-revealed-days-gone.aspx

Tagi: Days Gone Game Informer playstation 4 Sony Bend