Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2018 14:05
Sony Bend pracuje nad kolejną grą na wyłączność PlayStation 4. Twórcy Days Gone nie tracą czasu
2817V

Sony Bend pracuje nad kolejną grą na wyłączność PlayStation 4. Twórcy Days Gone nie tracą czasu

Potwierdzają się ostatnie plotki. Sony Bend kończy właśnie przygotowanie swojej wielkiej produkcji z biegającymi truposzami i autorzy rozpoczynają już prace nad kolejną grą. Deweloperzy nie mogą tracić czasu.

Pod koniec 2017 roku Sony zapowiedziało premierę Days Gone na 2018 rok, jednak po zaledwie trzech miesiącach, korporacja potwierdziła opóźnienie debiutu. Tytuł ma trafić na rynek dopiero w 2019 roku, ale już w marcu pojawiły się bardzo ciekawe plotki.

Days Gone dopiero w 2019 roku!

Według doniesień, Sony Bend było gotowe zaprezentować graczom Days Gone pod koniec 2018 roku, jednak ze względu na ułożenie kalendarza, Japończycy zdecydowali się przełożyć premierę na pierwsze miesiące 2019 roku.

Plotka pochodziła z niepotwierdzonego źródła, jednak dzisiejsza wiadomość pozwala sądzić, że informator miał rację – Sony Bend poszukuje już pracowników do nowej produkcji AAA, która trafi wyłącznie na PlayStation 4.

Twórcy poszukują starszego programistę rozgrywki, który będzie między innymi rozwijał technologię, systemy, narzędzia, czy też zajmie się logiką, zachowaniem postaci, wyborem animacji, systemem ruchów, a nawet przygotowaniem mini-gier.  

Trudno wyobrazić sobie, by twórcy rozwijali nowy tytuł w momencie, gdy Days Gone znajdowałoby się w bardzo złym stanie. Studio może teraz dopracowywać elementy, usuwać błędy, jednak najwidoczniej autorzy Syphon Filter rozpoczęli już przymiarki do zupełnie nowej pozycji.

Źródło: https://boards.greenhouse.io/sonyinteractiveentertainmentplaystation/jobs/660557#.WuwxmqSFNhE

Tagi: Days Gone playstation 4 sony Sony Bend

Nie przegap