Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2018 19:15
Fortnite z Thanosem. Gameplay pokazuje możliwości potężnej postaci
4049V

Fortnite z Thanosem. Gameplay pokazuje możliwości potężnej postaci

Epic Games wczoraj zapowiedziało crossover Fortnite x Avengers: Infinity War, a już dzisiaj gracze mogą wcielić się w „Szalonego Tytana” i zmiażdżyć kolejnych przeciwników. Najnowszy gameplay pokazuje możliwości Thanosa.

Thanos zadebiutował w 55 numerze komiksu Iron Man (luty 1973 rok), a twórcami tej postaci są Mike Friedrich i Jim Starlin. Głównym celem superzłoczyńcy było zebranie sześciu Kamieni Nieskończoności, dzięki którym mógł stworzyć potężny artefakt.

Fortnite x Avengers: Infinity War. Wielki crossover zapowiedziany!

Ten motyw pojawia się właśnie w Fortnite. Podczas rozgrywki 100 graczy rywalizuje na zasadach Battle Royale, jednak śmiałkowie mają również okazję wcielić się w Thanosa – wystarczy zebrać Rękawicę Nieskończoności, która pojawia się na mapie.

Postać posiada trzy ataki – potrafi bez problemu miażdżyć łapami przeciwników, strzelać do nich lub wykorzystywać efektowny skok. Niezależnie od wybranej taktyki – pokonanie ogarniętego Thanosa nie będzie łatwym zadaniem… Choć mogę śmiało przyznać, że nie jest to niemożliwe.

Fortnite x Avengers: Infinity War to oczywiście czasowe wydarzenie, więc nie traćcie czasu. Pobierajcie najnowszą aktualizację i szukajcie Rękawicy Nieskończoności, bo takie urozmaicenie zabawy powinno Wam się spodobać.

Poniżej przedstawiam świeżą rozgrywkę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: epic games Fortnite fortnite: battle royale gameplay