Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2018 20:44
Fortnite x Avengers: Infinity War. Wielki crossover zapowiedziany!
3717V

Fortnite x Avengers: Infinity War. Wielki crossover zapowiedziany!

Epic Games nie próżnuje. Firma wykorzysta największy hit Marvela ostatnich lat i zaprosi graczy na wielkie wydarzenie. W Fornite pojawią się elementy z Avengers: Infinity War i będzie to bez wątpienia spora przyjemność dla fanów gry oraz Avengersów.

Fortnite i Avengers: Infinity War odnotowują sukces za sukcesem, więc połączenie obu produkcji może przynieść wyłącznie jedno – jeszcze większy triumf. Epic Games właśnie zapowiedziało nowe, czasowe wydarzenie na serwerach.

Fortnite 4 sezon. Pełna lista zmian, zwiastun, skórki

Fortnite x Avengers: Infinity War zapowiada się na kapitalną zabawę. Pod względem rozgrywki ponownie będziemy świadkami rywalizacji 100 graczy na jednej mapie, jednak zawodnicy otrzymają możliwość zebrania Rękawicy Nieskończoności – zdobywca zamieni się w Thanosa!  

Aktualnie nie wiemy, jakie mocy otrzyma Thanos w Fortnite, jednak możemy się spodziewać ciekawego scenariusza – gracze powinni wspólnymi siłami walczyć z potężną postacią! Takie atrakcje mogą sprawić, że na serwerach nawet przez sekundę nie zabraknie chętnych do zabawy graczy...

Twórcy zapowiedzieli, że będzie to limitowane wydarzenie, więc nie traćcie czasu, aktualizujcie jutro produkcje i szukajcie Kamieni! ;)

Tagi: avengers: infinity war Epic Games Fortnite fortnite: battle royale marvel

Nie przegap