Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2018 20:58
GTA 5 Natural Vision Remastered wygląda obłędnie! Tak będzie prezentować się GTA 6?
13513V

GTA 5 Natural Vision Remastered wygląda obłędnie! Tak będzie prezentować się GTA 6?

Na pierwsze konkrety o kontynuacji Grand Theft Auto musimy jeszcze zaczekać przynajmniej kilka dobrych lat, ale już teraz możemy spojrzeć na piękną modyfikację do GTA 5, która rozbudzi Wasze oczekiwania na kolejną pracę Rockstar. Tytuł wygląda wprost fantastycznie.

Rockstar właśnie kończy przygotowanie Red Dead Redemption 2, ale możemy się spodziewać, że deweloperzy pracują już nad rozwojem swojego kolejnego hitu. Stworzenie gry na Dzikim Zachodzie zajęło zespołowi osiem lat, więc pierwsze przymiarki do GTA 6 powinny już zostać wykonane.

Broń, pieniądze i samochody! Kody do GTA 5

Wspominam o tym GTA 6 nie bez powodu, ponieważ GTA 5 Natural Vision Remastered wygląda fantastycznie. To oczywiście wyłącznie modyfikacja do już wydanej pozycji, jednak z wielką chęcią chciałbym zagrać w tak wyglądającą produkcję, która w dodatku zaoferowałaby wielogodzinną historię przepełnioną najróżniejszymi aktywnościami.

Jest to oczywiście wyłącznie pokazówka, ale już wkrótce autorzy moda zaprezentują pełny gameplay, który pewnie jeszcze bardziej rozbudzi moje chęci na zmontowanie potwora-PC.

W sumie właśnie z tego powodu chciałbym zobaczyć Red Dead Redemption 2 na PC, ponieważ autorzy modyfikacji mogą wycisnąć z Dzikiego Zachodu dodatkowe piękno… Choć akurat Rockstar podobno pod względem oprawy nie zawiódł i znacznie podwyższył poprzeczkę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grand Theft Auto V gta v gta vi mod rockstar

Nie przegap