Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2018 19:02
Destiny 2: Warmind na premierowym zwiastunie. Bungie zapowiada atrakcje
1202V

Destiny 2: Warmind na premierowym zwiastunie. Bungie zapowiada atrakcje

Wierni miłośnicy produkcji Bungie już jutro zapoznają się z kolejnym dodatkiem do Destiny 2. Rozszerzenie właśnie zostało zapowiedziane premierowym zwiastunem, który potrafi zachęcić do strzelania.

Bungie ma wielkie plany na rozwój Destiny 2. Jutro na serwerach wyląduje Warmind, czyli drugie, fabularne rozszerzenie, jednak możemy mieć pewność, że to dopiero początek przyjemności. Już na E3 mamy poznać rewolucyjny tryb, który znacząco wpłynie na rozgrywkę.

Destiny 2: Warmind. PlayStation 4 otrzyma ekskluzywny strike Insight Terminus

Najnowszy dodatek zatytułowany Warmind (w Polsce StrategOS) pozwoli zainteresowanym wyruszyć na kolejną podróż. Akcja dodatku rozgrywa się na lodowy Marsie, gdzie śmiałkowie spotkają Anę Bray, czyli Strażniczkę, która od dawna została uznana za zaginioną.

„Gdy bojsaty ze Złotego Wieku zaczęły spadać i uderzać w lód, zaczął on topnieć, odsłaniając rdzeń StrategOSa Rasputina oraz starożytną armię Roju, która miała go zniszczyć. Wyzwolony Rój służy teraz swemu bogu, Xolowi. Pomóż Anie odkryć jej przeszłość i zniszcz ogromnego boga-czerwia Roju, zanim będzie za późno.””

DLC pozwoli sprawdzić nowe szturmy, kolejne misje fabularne, gracze pobierają po kolejnych lokacjach, otrzymają możliwość tworzenia prywatnych spotkań na arenach wieloosobowych, zapoznają się z Iglicą Gwiazd (najazd), skorzystają z nowych broni, pancerzy i wyposażenia oraz wypróbują nową aktywność zatytułowaną Eksterminacja Roju.

Konkretne wieści dotyczące rozwoju Destiny 2 otrzymamy zapewne podczas E3 – mogę nawet śmiało przypuszczać, że gra otrzyma swoje 3 minuty podczas konferencji Sony.

Tagi: Activision Bungie Destiny 2