Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.05.2018 16:53
Wiedźmin 3. Jeden z najlepszych modów doczekał się finalnej wersji
5018V

Wiedźmin 3. Jeden z najlepszych modów doczekał się finalnej wersji

Wiedźmin 3 jest cały czas dopracowywany i to nie tylko przez pracowników z CDP RED. Swój wielki wkład w ulepszanie tego role-playa mają fani.

Jeden z najważniejszych pecetowych modów do Wiedźmina 3, czyli The Witcher 3 Enhanced Edition doczekał się nowej, finalnej wersji (v 3.30). W przeróbce wykonanej przez Sir McButtfucka otrzymujemy poprawione praktycznie wszystkie elementy rozgrywki Wiedźmina 3. Mod zmienia statystyki Geralta i wrogów, szybkość regeneracji i masę innych elementów. Co najważniejsze - The Witcher 3 Enhanced Edition wprowadza też ulepszone a nawet nowe animacje walki mieczami, co przybliża tytuł CDP RED do prawdziwego fechtunku.

GTA 5 Natural Vision Remastered wygląda obłędnie! Tak będzie prezentować się GTA 6?

Od styczniowej aktualizacji The Witcher 3 Enhanced Edition mod wzbogacił się m.in. o lepszą mechanikę rzucania ładunkami wybuchowymi. Mod w wersji 3.30 możecie pobrać w tym miejscu (serwis Nexusmods). Warto przy okazji pamiętać, że save'y z wersji 3.0 nie będą kompatybilne z tym wydaniem The Witcher 3 Enhanced Edition.

Drugi mod do Wiedźmina 3, którym warto się zainteresować do "Better FX". Po jego zainstalowaniu Wiedźmin 3 wzbogaca się o lepszy shader odpowiedzialny za mgłę, dym. Znacznie zwiększona zostaje też ilość cząsteczek, np. iskier od płomieni.

Tagi: