Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2018 15:04
Robin Hood w nowym wydaniu. Zwiastun filmu zaskakuje
1297V

Robin Hood w nowym wydaniu. Zwiastun filmu zaskakuje

Lionsgate Movies zdecydowało się opublikować materiał promujący najnowszy film w świecie Robin Hooda. Znany bohater przybrał nową szatę, wskoczył w nowe miejsce i jak zawsze eliminuje bandziorów jednocześnie pomagając bezbronnym. Produkcja może Was zaskoczyć. 

Robin Hood to już nie tylko facet w zielonych rajtuzach, który radośnie podskakuje i śpiewając eliminuje kolejnych wrogów. Jeszcze w tym roku będziemy świadkami nowej produkcji, która rzuci na bohatera nowe światło.

Deadpool 2. Oficjalny teledysk z Celine Dion

Lionsgate Movies rozpoczęło promocję produkcji, która trafi do kin pod koniec roku. Premiera odbędzie się 21 listopada i mogę śmiało przypuszczać, że wizja Otto Bathursta (m.in. "Hysteria", "Peaky Blinders", "Czarne lustro") może Was mocno zaskoczyć. Reżyser zdecydował się pomieszać okresy historyczne, główny bohater przypomina Arrowa, a całość jest upiększona drobnym wątkiem fantasy.

Nad scenariuszem pracował Joby Harold (m.in. „Flashpoint”, „Król Artur: Legenda miecza”), ale odnoszę wrażenie, że nie możemy w tym wypadku liczyć na uratowanie produkcji właśnie przez opowieść.

Czy tylko ja uważam, że reżyser odrobinę przesadził? To dopiero pierwszy materiał prezentujący film. Promocja Robin Hood dopiero raczkuje, więc może kolejne zwiastuny będą prezentować znacznie lepszą jakość?

Świetnie moje odczucie dotyczące produkcji przedstawia pierwszy komentarz pod trailerem na YouTube: „Robin Hood... you have failed this city.” – jeśli oglądaliście Arrowa, to na pewno kojarzycie motyw… ;)

Tagi: film robin hood trailer zwiastun