Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2018 16:39
Overwatch z mapą Rialto. Lokacja dostępna dla wszystkich
535V

Overwatch z mapą Rialto. Lokacja dostępna dla wszystkich

Blizzard zaprasza fanów Overwatch do wypróbowania kolejnej lokacji. Deweloperzy dopracowali najnowszą miejscówkę, która powinna uszczęśliwić fanów włoskich klimatów. Mapa jest dostępna dla wszystkich graczy za darmo.

Overwatch zadebiutował na rynku 24 maja 2016 roku, ale Blizzard wciąż dopracowuje oraz rozwija produkcję. Twórcy jeszcze przed premierą zapowiedzieli stały rozwój i zespół odpowiedzialny za grę nie zawiódł fanów.

Overwatch Odwet. Misja PVE dostępna na serwerach, mamy gameplay

Rialto to kolejna miejscówka, która właśnie jest dostępna dla wszystkich graczy na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Lokacja pierwotnie była areną walk podczas niesławnego „incydentu weneckiego“, który odegrał istotną rolę w historii Overwatch. To właśnie w tym miejscu mieściła się siedziba agenta Szponu, Antonio Bartalottiego.

„Władze Włoch zrobiły co w ich mocy, aby utrzymać Wenecję w niezmienionym stanie – i rezultat widać gołym okiem. Turyści odwiedzający to przepiękne miasto mogą spróbować lokalnych przysmaków, nacieszyć się relaksującą podróżą w gondoli, odwiedzić słynną Galleria D’arte Omnica czy po prostu przespacerować się malowniczymi uliczkami wzdłuż kanału.”

Jest to naprawdę miła wiadomość, bo jak widać, Blizzard nie rezygnuje ze swojej ogromnej strzelanki. Tytuł systematycznie otrzymuje nową zawartość, która powinna zachęcać graczy do spędzania wolnego czasu na serwerach. 

Strzelacie jeszcze w Overwatch?  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: blizzard dlc Overwatch za darmo