Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2018 14:30
Call of Duty: Black Ops 4 zaoferuje „innowacyjny tryb sieciowy”
888V

Call of Duty: Black Ops 4 zaoferuje „innowacyjny tryb sieciowy”

Za niespełna dwa tygodnie zobaczymy nową odsłonę serii Call of Duty, ale już teraz wydawca podgrzewa atmosferę przed wydarzeniem zapowiadając nowości. Gracze mają zostać pozytywnie zaskoczeni przygotowanymi innowacjami.

12 października odbędzie się premiera kolejnej odsłony serii Call of Duty. Nad grą z podtytułem Black Ops 4 pracuje Treyarch, które w 2010 roku zaoferowało graczom pierwszą część Black Ops.

Call of Duty: Black Ops 4 wkrótce zostanie zaprezentowane. Treyarch zaprasza na wydarzenie

Activision podsumowało pierwszy kwartał 2018 roku i firma chwali się ogólnym zainteresowaniem produkcji z serii Call of Duty. Według najnowszych wyników, 51 mln graczy miesięcznie biega po serwerach produkcji i jest to wzrost względem tego samego okresu ubiegłego roku.

Rośnie również sprzedaż – Call of Duty: WWII wyprzedziło nawet Call of Duty: Black Ops 2, ale warto tutaj zwrócić uwagę, że Black Ops to najpopularniejsza „submarka”, którą sprawdziło 200 mln graczy. Zainteresowani spędzili na serwerach trzech odsłon ponad 15 mld godzin.

To właśnie z powodu pozostałych części Call of Duty: Black Ops, Activision wierzy, że Call of Duty: Black Ops 4 osiągnie bardzo dobre wyniki. Gra ma zająć pierwsze miejsce w wewnętrznym rankingu, ponieważ deweloperzy zaoferują „innowacyjny tryb sieciowy”.

Na konkrety musimy oczywiście zaczekać, ale możemy mieć nadzieję, że do 17 maja pojawi się jeszcze kilka przecieków, które pozwolą nam przygotować się na to zbliżające się wydarzenie.

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-black-ops-4-will-have-multiplayer-innovations-great-developments

Tagi: