Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2018 21:00
Call of Duty: Black Ops 4 wkrótce zostanie zaprezentowane. Treyarch zaprasza na wydarzenie
918V

Call of Duty: Black Ops 4 wkrótce zostanie zaprezentowane. Treyarch zaprasza na wydarzenie

Treyarch rozsyła do dziennikarzy oraz największych fanów Call of Duty: Black Ops zaproszenie na prezentację czwartej odsłony. Zainteresowani otrzymują symboliczny bilet, który potwierdza ostateczną datę rozpoczęcia wydarzenia.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje na rynku 12 października. Produkcja przygotowana przez Treyarch według plotek nie otrzyma kampanii, jednak wszystkie informacje dotyczące gry otrzymamy już wkrótce.

Call of Duty: Black Ops 4. Treyarch kusi powracającymi funkcjami

17 maja odbędzie się pełna prezentacja Call of Duty: Black Ops 4. Treyarch zaprasza na wydarzenie dziennikarzy oraz miłośników gry, którzy otrzymają możliwość spojrzenia na tytułu i pewnie nawet zagrają w nową odsłonę.

Impreza rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego i możecie mieć pewność, że całą prezentację zobaczycie na naszym portalu. W przeciągu kolejnych 2 godzin powinniśmy poznać odpowiedź na wszystkie pytania.

Będzie kampania? Twórcy zdecydowali się na tryb Battle Royale? Powstaje wersja na Nintendo Switch? Jak będą prezentować się zmagania multiplayer? Po ilu mapach pobiegamy od dnia premiery? Ile trybów pojawi się w grze?

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że nie będzie to najłatwiejsze wystąpienie szefów Treyarch.

Call of Duty Black Ops 4 wkrótce zostanie zaprezentowane. Treyarch zaprasza na wydarzenie

Źródło: Twitter.com

Tagi:

Nie przegap