Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2018 17:03
Days Gone dopiero w 2019 roku?
2896V

Days Gone dopiero w 2019 roku! Sony potwierdza

Nie mam najlepszych wieści dla graczy wyczekujących na produkcję Sony Bend. Według najnowszej informacji, Days Gone trafi do posiadaczy PlayStation 4 dopiero w 2019 roku. W sumie ma to nawet głębszy sens.

W czerwcu 2016 roku w końcu poznaliśmy wielki projekt Sony Bend. Deweloperzy przez wiele lat pracowali nad tajną grą, którą okazało się Days Gone. Pod koniec ubiegłego roku, Shuhei Yoshida zdradził, że tytuł trafi do graczy w 2018 roku.

Najlepsze gry na PlayStation 4

Była to wyjątkowo dobra wiadomość, ponieważ dotychczas nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek grubych informacji dotyczących projektu, więc mogliśmy się spodziewać, że na premierę przyjdzie nam zaczekać.

Bardzo możliwe, że plany zostały zmienione, ponieważ przedstawiciele Sony zdecydowali się zaktualizować witrynę PlayStation.com, a dokładnie zakładkę dotyczącą Days Gone i teraz data premiery to „2019 rok”.

Trudno oczywiście powiedzieć, czy w tym wypadku nie jesteśmy świadkami błędu, jednak przeniesienie Days Gone na pierwsze miesiące 2019 roku ma sens – Sony wciąż nie podało daty debiutu Spider-Man od Insomniac Games, więc możemy spodziewać się premiery w drugiej połowie roku… A jak wiadomo ten okres zapowiada się wyjątkowo gorąco. Z tego powodu Japończycy mogli faktycznie zdecydować się na przerzucenie Days Gone i wrzucą tytuł w spokojniejszym terminie.

Days Gone 2019

[Aktualizacja #1]

  • Sony potwierdziło opóźnienie.

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery Days Gone premiera Sony Bend