Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2018 16:54
God of War z kapitalnym wynikiem. Sony świętuje, a twórcy zapowiadają poprawki
3195V

God of War z kapitalnym wynikiem. Sony świętuje, a twórcy zapowiadają poprawki

Santa Monica Studio chce mieć pewność, że ich najnowsza produkcja zostanie pozbawiona najmniejszych błędów i właśnie z tego powodu studio planuje usunąć kolejne niedogodności. Jednocześnie Sony chwali się genialnym wynikiem gry.

God of War to jeden z największych hitów 2018 roku. Produkcja zgarnęła mnóstwo pochwał w recenzjach i bez wątpienia jest to gra, dla której warto sięgnąć po PlayStation 4, czy też nawet PlayStation 4 Pro.

God of War. Reżyser ma już pomysły na 5 sequeli!

Twórcy nie tracą czasu i w zasadzie od premiery God of War systematycznie otrzymuje kolejne łatki, które dbają o jakość, a zarazem optymalizację przygody. Teraz deweloperzy potwierdzili, że w kolejnym kroku do pozycji trafi pełny Photo Mode, który pozwoli graczom wykonać piękne zdjęcia.

Następnie autorzy zaproponują fanom zwiększenie rozmiaru tekstu we wszystkich miejscach (również w menu oraz podtytułach), a później deweloperzy zaoferują zmiany w Rage Mode (dodatkowa opcja pozwoli zmienić ustawienia klawiszy).

Santa Monica Studio wciąż bada problem, po którym rozpoczynając opowieść z menu głównego bez wcześniejszego zamknięcia aplikacji, gra włącza się bez dialogów i zablokowana jest progresja. W tym wypadku najlepiej zamknąć pozycję, a dopiero następnie kliknąć „Nowa gra”. Zespół stara się również wyeliminować kolejne, mniejsze błędy.  

Jednocześnie mogę potwierdzić, że God of War to najszybciej sprzedająca się ekskluzywna produkcja na PlayStation 4. Gracze nabyli ponad 3,1 mln egzemplarzy na całym świecie w zaledwie trzy pierwsze dni od premiery! (20-22 kwietnia). 

Źródło: https://godofwar.playstation.com/stories/support-update

Tagi: