Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2018 13:00
Red Dead Redemption 2. Mapa ujawniona przez przeciek w 2016 roku potwierdzona przez zwiastun
4122V

Red Dead Redemption 2. Mapa ujawniona przez przeciek w 2016 roku potwierdzona przez zwiastun

Pewnie tylko nieliczni czytelnicy PPE pamiętają ciekawostkę z 2016 roku. Wtedy to mogliśmy zapoznać się z mapą, która miała prezentować tereny z Red Dead Redemption 2. Gra została oficjalnie zapowiedziana dopiero po kilku kolejnych miesiącach, ale jak widać przeciek był prawdziwy.

Dziennikarze TechRadaru w kwietniu zdecydowali się opublikować sporą ciekawostkę. Redakcja otrzymała od „zaufanego źródła” mapę, która miała prezentować świat przygotowany przez Rockstar do Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2 na fantastycznym zwiastunie!

Gra została zapowiedziana w październiku 2016 roku, jednak możemy się spodziewać, że ostateczny wygląd świata zobaczymy dopiero w okolicach tegorocznego października. Mimo to wspomniany przeciek był faktycznie mapą z Dead Redemption 2.

Skąd ten wniosek? Mapa zawiera takie lokacje jak Cornwall, Valentine, Van Horn, czy też Annesburg, które pojawiają się również w nowym zwiastunie. Na pewno nie jest to przypadek, jednak teraz pozostaje jedno pytanie – jak wiele zmieniło się od 2016 roku? Trudno też przewidzieć, czy przeciek prezentował aktualny stan lokacji z 2016 roku – w końcu mogła to być jedna z wizualizacji, która podczas prac została jeszcze zmieniona.  

Mimo wszystko jest to pewna ciekawostka, która pokazuje, że nawet takie grube ryby jak Rockstar mają problem z dopilnowaniem materiałów ze swoich wielkich tytułów… Choć z drugiej strony – może to był kontrolowany przeciek? ;)

Źródło: https://wccftech.com/red-dead-redemption-2-full-map

Tagi: mapa przeciek Red Dead Redemption 2 rockstar