Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2018 21:00
Red Dead Redemption 2 na fantastycznym zwiastunie!
5563V

Red Dead Redemption 2 na fantastycznym zwiastunie!

Rockstar we wtorek potwierdziło opublikowanie nowego materiału z Red Dead Redemption 2, który właśnie trafił do Sieci. Siadajcie wygodnie i oglądajcie nową grę twórców Grand Theft Auto V. Będzie hit?

Red Dead Redemption 2 to najnowsza produkcja studia Rockstar. Pierwsza odsłona trafiła na rynek w 2010 roku i zgarnęła oceny na poziomie 95%. Produkcja została rozszerzona przez Undead Nightmare Pack, który zanotował wyniki na poziomie 87%.

GTA V: Premium Online Edition oficjalnie! Rockstar zapowiedział grube wydanie

Dzisiaj możemy spojrzeć na trzecią prezentację Red Dead Redemption 2. Pierwszy zwiastun rozgrzał oczekiwania, drugi pokazał znacznie więcej, ale w końcu otrzymaliśmy porządny trailer, który pozwala przygotować się na nową przygodę na Dzikim Zachodzie.  

Akcja produkcji rozgrywa się w 1899 roku, czyli pod koniec ery Dzikiego Zachodu… A dokładnie w momencie, gdy stróże prawa polowali na ostatnie gangi – rabusie mogli się poddać lub groziła im śmierć.

Głównym bohaterem gry został Arthur Morgan, który wraz ze swoim fangiem Van der Linde’a jest zmuszony do ucieczki, po tym jak w mieście Blackwater doszło do sporego rozboju. Złoczyńcy są ścigani przez agentów federalnych oraz najlepszych łowców nagród.  

Gdy napad w położonym na zachodzie mieście Blackwater kończy się katastrofą, Arthur Morgan i gang van der Lindego są zmuszeni uciekać. Na plecach czują oddechy stróżów prawa i najlepszych łowców nagród, więc muszą napadać, kraść i walczyć z całych sił, aby przetrwać w tym surowym świecie w samym sercu Ameryki. Coraz głębsze wewnętrzne spory grożą rozłamem gangu, a Arthur musi dokonać wyboru między ideałami a lojalnością wobec ludzi, którzy go wychowali.

Na materiale możemy zobaczyć Johna Marstona – to ten mężczyzna przetrzymywany siłą, którym a dziwne blizny na policzku oraz na nosie. Jeśli zerkniecie na zdjęcie protagonisty z Red Dead Redemption, to zobaczycie w sumie identyczne „ślady”.

Czego tutaj tylko brakuje? Rozgrywki… Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października i w tym dniu z przygodą zapoznają się jednocześnie gracze na PlayStation 4 i Xboksach One.

Do galerii dorzuciłem okładkę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Red Dead Redemption 2 rockstar Take-Two trailer zwiastun