Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.05.2018 09:15
Call of Duty: Black Ops 4. Treyarch kusi powracającymi funkcjami
1083V

Call of Duty: Black Ops 4. Treyarch kusi powracającymi funkcjami

Oficjalne ujawnienie wszystkich szczegółów dotyczących Call of Duty: Black Ops 4 ma nastąpić już za 2 tygodnie. Treyarch postanowił trochę podgrzać atmosferę przed tym wydarzeniem.

Na oficjalnym koncie Twitter prowadzonym przez Treyarch pojawiły się obrazki, które pochodzą z szykowanego Call of Duty: Black Ops 4. Pierwsza grafika podpowiada, że gra wraca do systemu 10-punktowego, czyli sytuacji w której każda z klas dysponuje 10 punktami do rozdzielenia.

Black Ops 4 może trafić na Switch

W drugim obrazku, który został ujawniony na Twitterze wczoraj, widać, że do gry wracają Perki znane ze starszych odsłon, czyli element, który nie występował w Call of Duty: WWII.

Call of Duty: Black Ops 4 ma zostać oficjalnie ujawnione 17 maja 2018 r. Premiery gry ma natomiast nastąpić wg przecieków 12 października 2018 r. Strzelanina ma trafić na PS4, XOne i PC. Mówi się jednak również o możliwości wydania gry na Switch (choć nic nie zostało jeszcze potwierdzone). Pojawiły się również pogłoski, że ekipa Treyarch zrezygnowała w ogóle z tradycyjnej kampanii singleplayer. Jak jest naprawdę dowiemy się już za 2 tygodnie.

Tagi: